Kupczyk Kraków w 1 Polskiej Lidze Futsalu

W związku z likwidacją sekcji futsalu przez Stowarzyszenie Sportowe "Jango-Sport" Mysłowice i utratą prawa do występowania w rozgrywkach Polskiej Ligi Futsalu. Komisja Futsalu PZPN, informuje, iż na swoim posiedzeniu w dniu 21 września 2007 roku postanowiła uzupełnić skład I ligi PLF w sezonie 2007/2008 o najwyżej sklasyfikowanego spadkowicza z I ligi w sezonie 2006/2007 tj. drużynę "Kupczyk" Kraków.

26 września 2007

III Liga Krakowska - Drużyna w dobrej formie

Zespół Kupczyk Makita wzbogacił się o kolejne 3 punkty. Po zaciętym meczu pokonał Aw-Bud 6:3 .

23 września 2007

Pewne zwycięstwo w sparingu z Renexem Grajów

Sparing z Renexem Grajów

W dniu dzisiejszym 23.09.07 odbył się kolejny sparing drużyny Kupczyk Kraków. Tym razem przeciwnikiem był zespół występujący w III Lidze Ogólnopolskiej - MKS Renex Grajów.

Mecz zakończył się zwycięstwem Kupczyka 4:1.
Bramki dla naszej drużyny strzelili Michał Słupek (2), Artur Nazarewicz oraz Marcin Kossak.

20 września 2007

III Liga Krakowska - Wysoka forma strzelecka przyniosła pewne zwycięstwo

Kupczyk Makita rozegrał bardzo dobre spotkanie pokonując mocną drużynę Narcoteam 8:3. Wszystkie bramki strzeliliśmy po składnych zespołowych akcjach.

18 września 2007

I Liga Krakowska - Zwycięstwo z Volvo

W drugim meczu rundy rewanżowej sezonu 2007 Kupczyk Bosch pokonał Volvo 5:4.

17 września 2007

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w grudniu w Chojnicach

Zapowiedź sparingu z Jachymem

Chojnicki Centrum Park został wybrany przez Komisję Futsalu PZPN na organizatora Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu.

Impreza odbędzie się w weekend 15-16 grudnia 2007. Chęć organizacji imprezy wyraziło sześć miast, m.in. Toruń, Szczecin, Bielsko-Biała, Jaworzno.

12 września 2007

III Liga Krakowska - Porażka na początku

Po wakacyjnej przerwie Kupczyk Makita jeszcze bez formy przystąpił do rozgrywek 3 ligi krakowskiej. Ceną była przegrana w pierwszym meczu z zespołem Milo KMN 2:4. Rywal zawdzięcza wygraną dzięki ofiarnej postawie własnego bramkarza. Czekamy na następną kolejkę ...

10 września 2007

I Liga Krakowska - Rozpoczęcie rundy jesiennej

Kupczyk Bosch uległ Unihutowi w inauguracyjnym spotkaniu rundy jesiennej 2:6.

7 września 2007

Udany sparing mimo niekorzystnego wyniku

Kupczykowi Kraków nie udało się wynieść korzystnego rezultatu z czwartkowego sparingu z pierwszoligowym Jachymem Tychy. Na obiekcie Kolna zobaczyć można było dwie różne połowy. Pierwszą połowę meczu nasz zespół wygrywał 2:0 ostatecznie przegrywając 4:5. Mimo niekorzystnego wyniku można być zadowolonym z poziomu przygotowania zawodników do najbliższego sezonu. W przyszłym tygodniu na naszej stronie internetowej pojawi się skrót filmowy z tego spotkania.
Skrót filmowy !!!

5 września 2007

Zespół Kupczyk Kraków rozegra w dniu 6 września 2007 (czwartek) pierwszy przed sezonem mecz sparingowy. Sparingpartnerem będzie pierwszoligowa drużyna GKS Jachym Tychy '71. Początek spotkania o godz.20:30 na obiekcie sportowym przy ul.Kolna 2 w Krakowie (na wysokości toru kajakowego - mapka w czytaj więcej)

Witrynę odwiedziło w sumie: 3204 gości.