Oddział Niepołomice - hurtownia
Kontakt

Dział Handlowy

ul.Grabska 25, 32-005 Niepołomice
tel: 12 653-18-18, 12 653-19-19, 12 653-24-24
tel: 12-418-04-65, 12-222-00-42
fax: 12 250-09-29
hurt@kupczyk.pl
otwarte: Poniedziałek - Piątek w godz. 8:00-16:00


Przedstawiciele handlowi Oddziału Niepołomice

d.wachowski@kupczyk.pl
Dariusz Wachowski
Z-ca Dyrektora
kom. 601-400-697

r.nazarewicz@kupczyk.pl
Robert Nazarewicz
Z-ca Dyrektora
kom. 661-958-373

m.macheta@kupczyk.pl
Marek Macheta
Z-ca Dyrektora
kom. 601-517-963

r.augustyn@kupczyk.pl
Robert Augustyn
Specjalista d/s Sprzedaży
kom. 661-010-062

k.sochacki@kupczyk.pl
Kamil Sochacki
Specjalista d/s Sprzedaży
kom. 667-011-004

a.nazarewicz@kupczyk.pl
Artur Nazarewicz
Specjalista d/s Sprzedaży
kom. 601-413-160


Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kompresorów, narzędzi pneumatycznych, maszyn wulkanizacyjnych, podnośników

ul.Grabska 25, 32-005 Niepołomice
tel: 12 653-18-18 wew.105, 12 653-19-19 ww. 105

serwis@kupczyk.pl
Jan Zawiła
Kierownik Serwisu
kom. 697-887-277

Zbigniew Konsur - Mechanik
kom. 697-111-996

Józef Kalęba - Elektryk
kom. 697-112-886

Paweł Pudełko - Maszyny wulkanizacyjne, podnośniki
kom. 607-107-660


Magazyn

magazyn@kupczyk.pl
Wiesław Sadowski
Kierownik Magazynu

Robert Błażejowski
Grzegorz Banyś
Marek Szaroń
Tomasz Płocha



Kupczyk_Firma

KupczykAutomotiv

sma-hazet

Kupczyk-BHP

kupczyk-spj



Wyświetl większą mapę (Google)

Jeśli chcą Państwo otrzymywać oferty promocyjne oraz informacje o nowościach naszej firmy prosimy wypełnić poniższy formularz

Nazwa firmy lub nazwisko
Adres e-mail